16.08.2015

Świetny start Spojnii w lidze okręgowej !
Spójnia Mała Wieś 2:0 Błyskawica Lucień
Bramki; Dariusz Fabianowicz( asysta- H.Górecki) T.Górecki(asysta-H.Górecki)

Dziś Spójnia Mała Wieś obchodziła swoje 15-lecie(2000-2015) zatem dzień rozpoczął się od przemówień zaproszonych gości, wręczenia pamiątek. Jednak zarówno zawodnicy jak i kibice czekali z niecierpliwością na mecz.
Pierwszy gwizdek i gramy ! Spójnia od początku zdominowała rywali( silny strzał Domana zza 16-stki broni bramkarz gości).
1:0 rzut różny a jego wykonawcą kapitan drużyny który precyzyjnie dogrywa na głowę Darka a ten pięknym strzałem głową kieruje piłkę w okienko bramki.
2:0 akcja lewą stroną, kapitan świetnym podaniem obsługuje swojego brata Tomusia a ten pakuje piłkę do siatki
Przed przerwą okazję na bramkę do szatni miał Doman ale bramkarz broni jego strzał.
Pierwsze 45 minut kończy się wynikiem 2:0 ( w pełni zasłużonym)
Druga połowa to mądra i spokojna gra naszego zespołu. Były sytuację aby zwiększyć wynik ale zabrakło skuteczności.