Amator Maszewo w Sportbonus Dzieciom

Klub sportowy Amator Maszewo informuje, iż dołączył do akcji Sportbunus Dzieciom. Akcja Sportbonus Dzieciom to największa akcja społeczna w historii polskiego sportu. Jej celem jest wspieranie Klubów w szkoleniu dzieci i młodzieży. Projekt daje niepowtarzalną szansę pozyskania dodatkowych środków finansowych dla Klubu. Udział w akcji jest bezpłatny.

Mamo! Tato! Wspieraj swoje dziecko i jego klub. Zagłosuj!
Każdy głos to szansa na wspaniałe nagrody, co tydzień – aż do końca roku.

Sportbonus Dzieciom to radość, duma, ale też wspaniałe emocje. W tej grze wygrywają wszyscy:

1. Głosowanie zajmuje tylko chwilę. Korzyści są nie do przecenienia, a udział - całkowicie bezpłatny.
  2. Twoje dziecko wraz z kolegami ma szansę, m.in. wziąć udział w spotkaniu z polskimi olimpijczykami.
  3. Lokalny klub może zdobyć potrzebny sprzęt oraz dodatkowe środki na szkolenie dzieci i młodzieży.
  4. Masz wpływ na podniesienie poziomu zajęć sportowych swojego dziecka i obniżenie ich kosztów.

Więcej informacji o programie oraz głosy na Amator Maszewo można oddawać tutaj