Arek Szarwiński nie żyje

Z przykrością informujemy, iż nasz Kolega, długoletni zawodnik Amatora Maszewo Arkadiusz Szarwiński (l. 28) nie żyje. Popularny "Citek" reprezentował barwy Amatora w latach 2005-2013. Brał udział we wszystkich awans drużyny prowadzonej przez Andrzeja Kicińskiego do IV ligi. W sezonie 2009/2010 był wicekrólem strzelców Ligi Okręgowej z 35 bramkami. Wszyscy kibice w Maszewie pamiętają jak w meczu na Konwiktorskiej z Polonią Warszawa w ostatniej akcji meczu był tak blisko zdobycia bramki dającej upragniony remis.

Wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy dla rodziny z powodu śmierci Arka składają kibice, koledzy z boiska oraz Zarząd klubu Amator Maszewo.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 17 października tj. wtorek o godz.13:00 w Kościele p.w. Jadwigi Królowej Polski w Maszewie Dużym