Oferta Sponsorska

Klub sportowy "Amator" Maszewo powstał 6 września 1976 roku. W swej ponad czterdziestoletniej historii klub odnosił wiele sukcesów na szczeblu okręgu. Drużyna seniorów kilka razy występowała w IV lidze, gdzie rywalizowała m.in. z takimi drużynami jak: Polonia Warszawa, Pogoń Siedlce, Bug Wyszków. W ostatnich kilkunastu latach jest czołową drużyną okręgu płockiego. Doskonała infrastruktura, którą do dyspozycji ma klub (pełnowymiarowe świetnie utrzymane boisko piłkarskie, boisko typu "Orlik" oraz otwarta wkrótce hala sportowa na 300 miejsc) sprawiają, że w klubie Amator Maszewo poza drużyną seniorów w tej chwili jest  sześć grup młodzieżowych w rocznikach od 1998 do 2012, w której trenuje ok.200 dzieci. Drużyny te również należą do czołowych drużyn w okręgu płockim, grając bardzo często w rozgrywkach na szczeblu mazowieckim. Dzięki ciężkiej pracy wielu osób oraz osiąganym wynikom klub Amator Maszewo jest rozpoznawalny nie tylko w okręgu płockim, ale również w całym województwie mazowieckim.

Piłka nożna jest od lat najpopularniejszą dyscypliną sportową na świecie, w Polsce uprawia ją kilka milionów ludzi.  Firmy, instytucje, przedsiębiorstwa coraz częściej i chętniej zaczynają korzystać z narzędzia, jakim jest marketing sportowy. Sport staje się bowiem kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, a emocje związane z rywalizacją sportową wzmacniają efekty działań marketingowych, podnosząc jednocześnie ich skuteczność.

Nasz klub dostrzega i docenia dwustronne możliwości tkwiące w konsekwentnych i zaplanowanych działaniach z zakresu sponsoringu sportowego. Zarząd klubu sportowego "Amator" Maszewo na Państwa ręce propozycję współpracy mającą na celu finansowe wsparcie naszej działalności statutowej. W zamian oferujemy:

• wykorzystywanie nazwy i znaku klubu w działaniach z zakresu marketingu, reklamy i public relations,
  • umieszczenie logo firmy na strojach meczowych,

• umieszczenie wokół boiska tablic reklamowych,

• umieszczenie logo firmy na wszelkich materiałach poligraficznych związanych z funkcjonowaniem klubu oraz wykorzystywanymi w ramach organizacji i promocji poszczególnych wydarzeń w których brać będą udział drużyny klubowe (papier firmowy, zaproszenia, plakaty, szaliki klubowe, wizytówki),

• umieszczenie logo firmy na oficjalnej stronie internetowej klubu www.amatormaszewo.futbolowo.pl oraz na portalach społecznościowych powiązanych z klubem,

• prezentowanie przez spikera zawodów partnerów podczas meczu drużyny seniorów,

• miejsce dla przedstawiciela sponsora w Zarządzie klubu,