Amator Maszewo wiosna 2019 - terminarze, wyniki, tabele

Wiosną cztery najstarsze drużyn Amatora Maszewo będą występować w rozgrywkach organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Płocku, bądź Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Klasa Okręgowa Seniorów - terminarz, wyniki, tabela tutaj  trener: Andrzej Kiciński

I Liga Okręgowa A1 Junior - terminarz, wyniki, tabela tutaj  trener: Jacek Gontarek

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1 - terminarz, wyniki, tabele tutaj  trenerzy: Mariusz Gałka, Mateusz Tarnowski

I Liga Okręgowa D2 Młodzik - terminarz, wyniki, tabele tutaj trener: Marek Muszyński

Składy, strzelcy bramek oraz zapowiedź i najnowsze wyniki dostępne na stronie facebookowej klubu Amator Maszewo

Dwie kolejne drużyny Amatora Maszewo Żak U-9 oraz Orlik U-10 trenerów Jacka Gontarka oraz Marcina Sochalewskiego biorą udział w rozgrywkach rozgrywanych systemem turniejowym. Ligi bez punktacji, tabeli, wyników. Terminarze tych rozgrywek jeśli tylko się pojawiają ukazują się w zapowiedziach weekendowych na stronie na facebooku.

Drużyny Żak U-8 oraz Skrzat U-7 nie biorą udziału w rozgrywkach (OZPN Płock nie organizuje dla nich rozgrywek). Drużyny te będą rywalizować w formie turniejów oraz meczy kontrolnych o czym można będzie przeczytać na stronach klubowych.