Młodzicy U-12 kończą rundę jesienną

Turniejem Mikołajkowym POZPN Młodzik U-12 rozegranym w dniu 11 listopada rundę jesienną zakończyli podopieczni trenera Marka Muszyńskiego. W rozgrywkach ligowych drużyna występowała w I lidze okręgowej Młodzik D2. W 14 meczach zdobyła 14 punktów na które złożyły się 4 wygrane 2 remisy i 8 porażek, bilans bramek 23-43. Drużynę Amatora wyprzedziły 4 drużyny z Płocka oraz Pegaz Drobin. Tabela ligowa tutaj.

W turnieju Mikołajkowym drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. Poniosła jedną porażkę z późniejszym zwycięzcą Wisłą Płock, zremisowała z Pegazem Drobin 0:0 oraz odniosła 3 zwycięstwa. Niestety poprzez gorszy bilans bramkowy drużyna zajęła 3 miejsce i nie awansowała do półfinałów. Wyniki tutaj.

Powiązana galeria: