Podsumowanie Ligi Okręgowej Seniorów Płock

Rundę wiosenną podsumowuje Andrzej Kiciński trener drużyny seniorów Amatora Maszewo

Runda trochę lepsza od jesiennej (zdobyte 26 punkty w tym jeden mecz przegrany walkowerem). Ostatecznie 4-ta pozycja odzwierciedla siłę Naszej drużyny. Kilka niezłych meczy (Start, Iłów), ale także fatalna i wysoka porażka z Kasztelanem Sierpc. Ton grze drużyny nadawali starsi zawodnicy, którzy jednak w większości nie potrafią się już zmusić do systematycznego treningu. Lekki optymizm płynie z pojawienia się kilku młodych zawodników: Sebastian Remplewicz, Michał Giera, a głównie Bartłomiej Dąbrowski i w ostatnim meczu Jakub Jankowski.

W najbliższej przyszłości należy przeprowadzić zmianę warty, polegającą na odmłodzeniu zespołu, oby szło to w parze z dobrym wynikiem, czyli miejscem w czołówce jakie Amator Maszewo zajmuje od kilkunastu lat.

Najlepszym strzelcem zespołu został Radosław Wiśniewski 13 bramek przed Tomaszem Sudomirem 10, następnie Krystian Majchrzak i Piotr Wachaczyk po 9 bramek.

Najwięcej asyst Radosław Wiśniewski 18 oraz Tomaszem Sudomirem 11

Najlepszy zawodnikiem sezonu 2017/2018 ze względu na punktację w poczytnym maszewskim magazynie został: Arkadiusz Kopaczewski przed Radosławem Marszałkiem i Piotrem Skierkowskim