Team Kluge Płock wicemistrzem Polski

W rozegranych w Chorzowie mistrzostwach Polski drużyn 6-cio osobowych drużyna Kluge Płock zdobyła tytuł wicemistrzowski ulegając w meczu finałowym Dynamik Toruń po dogrywce 1:2. Jest to olbrzymi sukces drużyny z Płocka, której barwy bronią m.in. zawodnicy Amatora Maszewo: Tomasz Golatowski, Piotr Skierkowski, Michał Muszyński, Krystian Majchrzak, Radosław Wiśniewski. W składzie drużyny z Płocka jest jeszcze dwóch byłych zawodników Amatora: Dariusz Malinowski i Wojciech Gapiński. W nagrodę drużyna weźmie udział w lidze mistrzów drużyn 6-cio osobowych, która zostanie rozegrana jesienią w Chorwacji. Olbrzymie gratulacje należą się całej drużynie za największy sukces w tej odmianie piłki nożnej w okręgu płockim.