Znów na podium w Turnieju o Puchar Prezesa Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Płocku

W dniu wczorajszym tj.17 grudnia na kompleksie boisk "pod balonem" klubu Wiła Płock rozegrano kolejną edycją Klubowego Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa POZPN. Po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy Amatora Maszewo. Po kilku drugich miejscach m.in w poprzednim roku, tym razem drużyna Amatora zajęła 3 miejsce. Podobnie jak przed rokiem tak i teraz drogę do zwycięstwa w turnieju blokuje nam zespół Mazura Gostynin. W roku ubiegłym przegraliśmy w finale 0:2 tym razem zawodnicy z Gostynina okazali się lepsi w półfinale wygrywając 1:0.

Rozgrywki w grupie "śmierci" Amator zakończył na drugim miejscu z 11 punktami na co złożyły się 3 wygrane oraz 2 remisy, bilans bramek 17-4

W meczu ćwierćfinałowym Amator Maszewo pokonał Deltę Słupno 2:1, Bzura Chodaków Unię Czermno 1:1 k.3:2, Mazur Gostynin Unie Iłów 3:0 oraz Zryw Bielsk Start Proboszczewice 0:0 k.3:1

W obu półfinałach padł wynik 1:0 i ze zwycięstw cieszyły się drużyny Bzury Chodaków oraz Mazura Gostynin, które pokonały odpowiednio Zryw Bielsk i Amatora Maszewo.