Odział szkółki Amator Maszewo ze srebrnym certyfikatem PZPN

Bardzo miło Nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym szkółka Amatora Maszewo znalazła się w gronie certyfikowanych podmiotów w programie PZPN.

Otrzymaliśmy srebrną gwiazdkę jako jedni z 12 szkółek na Mazowszu (13 podmiotów otrzymało gwiazdki złote, 40 brązowe).

Warto dodać, że jako jedyni w okręgu płockim (powiaty: płocki, gostyniński, sierpecki, sochaczewski) otrzymaliśmy srebrną odznakę (złotej w Naszym okręgu nie otrzymał nikt).

Jest to bardzo duże wyróżnienie dla klubu, które świadczy o profesjonalnym podejściu do kwestii szkolenia młodzieży. Szereg wymogów, które klub musiał spełnić oraz będzie musiał spełniać w przyszłości przełoży się na jakość szkolenia w Naszym klubie.

Program certyfikacji obejmuje w Naszym klubie oddział Amator Maszewo kategorie wiekowe od Żaka do Młodzika (F2, F1, E1 oraz D1).