Program certyfikacji szkółek piłkarskich.

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż Polski Związek Piłki Nożnej w ramach rozszerzenia swojego programu certyfikacji o nowy poziom postanowił nadać naszemu klubowi Amator Maszewo status Zielonego Certyfikatu.
Oznacza to, że Nasz Klub spełnia każdy punkt organizacyjno-formalny, który wymagany był podczas procesu ubiegania się o certyfikat.
Przyznanie "zielonej gwiazdki PZPN" przyczyni się do podniesienia wiedzy Naszych trenerów, jakości prowadzonych treningów, jak również poziomu zarządzania Klubem.
Zdajemy sobie sprawę, że nadanie "zielonej gwiazdki" to dopiero początek. Przed nami dużo pracy i wysiłku by działać zgodnie z wytycznymi jakie proponuje PZPN. Na pewno dołożymy wszelkich starań, by udowodnić, że zasługujemy na bycie w gronie szkółek certyfikowanych.
Zielona gwiazda przyznana w Cyklu III w roku 2023 oraz w cyklu IV w roku 2024.

Pełna lista szkółek w województwie mazowieckim przedstawiona tutaj.