Turniej 2009/2010 Maszewo Duże

W dniach 25/26 stycznia odbywały się w Maszewie Dużym turnieje drużyn roczników 2009 i 2010 którego patronem były:Bank Spółdzielczy w Starej Białej oraz Gmina Stara Biała. W rywalizacji mogliśmy oglądać przedstawicieli trzech województw (mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego). W rozgrywkach rocznika 2010 wygrała drużyna Delty Słupno, w rozgrywkach 2009 najlepsza okazała się drużyna Stoczniowca Płock.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, trzy najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami. Dodatkowo najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn otrzymali pamiątkowe statuetki.

Olbrzymie słowa podziękowania należą się również rodzicom Naszych zawodników, którzy bardzo pomagali w obsłudze turnieju. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się przygotowany i obsługiwany przez rodziców kącik kawowy, gdzie można było zjeść domowe ciasta, kanapki oraz napić się kawy i tłoczonych soków. Dziękujemy AMORE Centrum Bankietowo - Weselne za wypożyczenie sprzętu cateringowego.

Powiązana galeria: