Zadanie publiczne dotyczące sportu - rozstrzygnięcie konkursu

Miło Nam Państwa poinformować, iż rozstrzygnął się konkurs dla organizacji pozarządowych w Gminie Stara Biała na zadanie publiczne dotyczące sportu.

Zadanie zgłoszone przez klub sportowy Amator Maszewo "Piłkarska Droga do Zwycięstwa - edycja II" zostało najlepiej ocenione spośród zgłoszonych wniosków.
W efekcie przyznana kwota dotacja jest równa wnioskowanej przez klub i wynosi w roku 2020 - 120 000 zł.

Bardzo dziękujemy Gminie Stara Biała za zaufanie. Przyznana kwota pozwoli wypełniać cele statutowe klubu do których należą m.in.: upowszechnianie kultury fizycznej i aktywizacja środowisk młodzieżowych w zakresie sportu i rekreacji; organizacja szkoleń dzieci i młodzieży mająca na celu rozwój umiejętności sportowych; organizacja imprez, rozgrywek i zawodów sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców Gminy Stara Biała; promowanie Gminy Stara Biała na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.